گیت ضد سرقت فروشگاهی RF

گیت فروشگاهی RF (Radio Frequency)

گیت های فروشگاهی RF

گیت دزدگیر فروشگاهی

فرکانس گیت دزدگیر فروشگاهی RF در محدوده فرکانس رادیویی می باشد. این نوع گیت فروشگاهی در فرکانس های مختلفی مانند ۸٫۲- ۳٫۲۵-۱٫۹۵ -۴٫۷۵-۱۰٫۲مگا هرتز موجود می باشد که البته فرکانس ۸٫۲ مگا هرتز رایج ترین فرنکانس این دستگاه می باشد.این نوع سیستم های دزدگیر فروشگاهی دارای یک آنتن فرستنده و یک آنتن گیرنده می باشد که با عبور دادن تگ یا لیبل با فرکانس سازگار با دستگاه ، سیستم دزدگیر شروع به آژیر کشیدن می کند . سیستم های دزدگیر RF  دارای معایب و مزایای مختلفی می باشد . از جمله معایت این نوع گیت های فروشگاهی تداخل آن ها با سیستم های مجاوری است که دارای فرکانس مشابه می باشند. به طور مثال اگر شما در یک فروشگاه سیستم RF با فرکانس ۸٫۲ مگا هرتز را نصب نمایید عملکرد مناسبی دارد اما چنانچه پس از مدتی گیت فروشگاهی دیگری با فرکانس ۸٫۲ در مجاورت فروشگاه شما نصب گردد هر دو سیستم دارای اختلال شده و به صورت مداول بوق می زنند. بنابراین بسته به نوع گیت دزدگیری که خریداری می کنید باید فاصله ۶ تا ۱۰ متر بین دو گیت دزدگیر RF با فرکانس یکسان فاصله وجود داشته باشد.

از مزایای سیستم های دزدگیر RF قیمت مناسب آن است که با وجود معایبی که دارد این نوع سیستم ها را میان خریداران محبوب می کند.

از مزایای دیگر سیستم های RF لیبل های انعطاف پذیر و صاف آن ها است که به راحتی روی اقلام مختلف مانند اجناس موجود در سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها و کتاب فروشی ها قابل استفاده می باشد.

گیت ضد سرقت فروشگاهی RF  هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.