نماد اعتماد الکترونیکی

سنسورهای چشمی ( رادار )‌ :

توانایی رادارها و سنسورهای چشمی در تشخیص سریع حرکت بدن انسان به کمک تششعات مادون قرمز باعث جلوگیری از هشدارهای بیهوده می شود.زوایای دید هر کدام از این دستگاه ها بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است از پرمصرف ترین آنها  رادار 90 درجه ، 110 درجه ، 180 درجه و 360 درجه می باشد.این رادارها کنترل سوژه را تا فاصله 12 متر پوشش می ...

سنسورهای چشمی ( رادار )‌ :

توانایی رادارها و سنسورهای چشمی در تشخیص سریع حرکت بدن انسان به کمک تششعات مادون قرمز باعث جلوگیری از هشدارهای بیهوده می شود.زوایای دید هر کدام از این دستگاه ها بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است از پرمصرف ترین آنها  رادار 90 درجه ، 110 درجه ، 180 درجه و 360 درجه می باشد.این رادارها کنترل سوژه را تا فاصله 12 متر پوشش می دهد.

شوک سنسور :

همانطور که از نام این سنسور پیداست، ایجاد شوک و یا ضربه منجر به ارسال پیام برای دستگاه مرکزی می شود.هم اکنون شوک سنسور در دو نوع مکانیکی ( با لغزش دو پلاتین بر روی یکدیگر )‌و الکترونیکی (‌ با استفاده از تکنولوژی آلتراسونیک) در بازار موجود است.

پدال :

یکی دیگر از سیستم های اعلام سرقت که بیشتر مختص فروشگاههای طلا و جواهر و گالریهاست پدال می باشد که فشردن آن توسط پا باعث ارسال پیام و اعلام خطر برای دستگاه مرکزی می شود.

بیشتر

سنسور دزدگیر 

لیست مقایسه محصولات

انصراف